O NAS

 

K

Kim jesteśmy i co tutaj robimy?

Ja, człowiek, nazywam się Angela vel Pańcia, a to małe w moich ramionach , to pełna energii i charyzmy sunia Jessie 😍  To dzięki niej powstała ta strona, a ja zaczęłam patrzeć na Świat przez pryzmat psiaka zawsze u boku. Wspólnie tworzymy team, który jest nie do zdarcia! Nasz znak rozpoznawczy, to mała i zawsze gadatliwa Jessie i wypakowany po brzegi plecak 

No dobra, ale po co to nam ta strona, kiedy powstał jej zamysł?

Wszystko zaczęło się od niewinnego konta na Instagramie, gdzie aby nie wrzucać pustych treści i zdjęć, zdecydowałam się ukierunkować na pokazanie, że z psem można tworzyć nierozłączny team, który jest ze sobą zawsze i wszędzie.

Liczne podróże i praca w centrum Krakowa ułatwiły powstanie projektu “Pańcia z Pańciem i Psem Tu Weszli”. Projekt ma na celu ukazanie psioprzyjaznych spotów, gdzie można dobrze zjeść i pochillować w towarzystwie 4 łap. Starannie wybieram, odwiedzam z Jessie, a następnie polecam Wam wszystkie pro psioprzyjazne miejsca (tj. resto,bistro,sklepy).

Ale! Tego nam było mało i zaczęłam się zastanawiać jak sprawa wygląda, gdyby chciało się razem najzwyczajniej w Świecie odchamić z psiakiem u boku. Dzięki przyjemności kilku odwiedzonych już muzeów i kina powstał projekt “Odchamiaj się z Psem” . I to na nim chcę skupić Waszą uwagę. Mamy nadzieję, że baza miejsc, gdzie będziecie mogli liznąć kultury z psem z miesiąca na miesiąc będzie się powiększała, a muzea, teatry, kina itp. same będą się prosić o psie odwiedziny!

I jak już niektórzy wiedzą, Jessie i ja uwielbiamy się odchamiać modą. Nasze szafy, a zwłaszcza ta Jessie pęka w szwach od  stylowych psich dodatków polskich projektantów. Zakładka „Jessie on Fashion” będzie poświęcona tylko i wyłącznie najnowszym trendom w psiej modzie. Co więcej! Od niedawna zostałyśmy ambasadorkami firmy Dog’s Profit, która zrzesza wszystkich właścicieli zwariowanych na punkcie swoich zwierzaków.

Wszystkie miesiące razem spędzone i doświadczenie w szukaniu przyjaznych psom miejsc oraz ograniczenia Instagramu co do treści, a także wsparcie wielu Psich Madek, doprowadziły do powstania strony odchamiajsiezpsem.com. Strona będzie funkcjonowała zarówno jako blog o naszych podróżach, lifestyle’u i przemyślaniach, ale przede wszystkim będzie miejscem, dla przejrzystej bazy ww projektów  

To jak? Zostaniecie z nami ? Będzie fajnie i ciekawie, ale przede wszystkim mamy nadzieję zrewolucjonizować Psią Kulturę w Polsce! I to w Waszym towarzystwie! 

Po codzienną dawkę naszych kulis zapraszamy na Instagrama i Facebooka

 

Adres:

Kraków, Poland

Telefon:

+48662453616

Email:

angela@odchamiajsiezpsem.com

 

 

Zostaw nam miłą wiadomość. Łapa!