O NAS

 

K

im jesteśmy i co tutaj robimy?

Ja, człowiek, nazywam się Angela vel Pańcia, a to małe w moich ramionach , to pełna energii i charyzmy sunia Jessie 😍  To dzięki niej powstała ta strona, a ja zaczęłam patrzeć na Świat przez pryzmat czterech łap zawsze obok mnie. Wspólnie tworzymy team, który jest nie do zdarcia! Nasz znak rozpoznawczy, to mała i zawsze gadatliwa Jessie i wypakowany po brzegi plecak 

Pokazujemy Wam, że razem można zdziałać naprawdę wiele i podróżować tak, aby pies nie musiał zostawać po hotelach. Nie mamy auta i radzimy sobie głównie pociągami. Tym środkiem transportu dojechałyśmy do samego Paryża. Gdyby nie rychły koniec Eurotripu, osiągnęłybyśmy Barcelonę, Turyn, a nawet Bolonię.

No dobra, ale po co to nam ta strona, kiedy powstał jej zamysł?

Wszystko zaczęło się od niewinnego konta na Instagramie, gdzie aby nie wrzucać pustych treści i zdjęć, zdecydowałam się ukierunkować na pokazanie, że z psem można tworzyć nierozłączny team, który jest ze sobą zawsze i wszędzie.

Liczne podróże i moja była praca w centrum Krakowa ułatwiły powstanie projektu “Pańcia z Pańciem i Psem Tu Weszli”. Projekt ma na celu ukazanie psioprzyjaznych spotów, gdzie można dobrze zjeść i pochillować w towarzystwie 4 łap. Starannie wybieram, odwiedzam z Jessie, a następnie polecam Wam wszystkie pro psioprzyjazne miejsca (tj. resto,bistro,sklepy).

Ale! Tego nam było mało.

I zaczęłam się zastanawiać jak sprawa wygląda, gdyby chciało się razem najzwyczajniej w Świecie odchamić z psiakiem u boku. Dzięki przyjemności kilku odwiedzonych już muzeów i kina powstał projekt “Odchamiaj się z Psem” . I to na nim chcę skupić Waszą uwagę. Mamy nadzieję, że baza miejsc, gdzie będziecie mogli liznąć kultury z psem z miesiąca na miesiąc będzie się powiększała, a muzea, teatry, kina itp. same będą się prosić o psie odwiedziny!

I jak już niektórzy wiedzą, Jessie i ja uwielbiamy się odchamiać modą. Nasze szafy, a zwłaszcza ta Jessie pęka w szwach od  stylowych psich dodatków polskich projektantów. Zakładka „Jessie on Fashion” będzie poświęcona tylko i wyłącznie najnowszym trendom w psiej modzie. Co więcej! Od niedawna zostałyśmy ambasadorkami firmy Dog’s Profit, która zrzesza wszystkich właścicieli zwariowanych na punkcie swoich zwierzaków.

Wszystkie miesiące razem spędzone i doświadczenie w szukaniu przyjaznych psom miejsc oraz ograniczenia Instagramu co do treści, a także wsparcie wielu Psich Madek, doprowadziły do powstania strony odchamiajsiezpsem.com. Strona będzie funkcjonowała zarówno jako blog o naszych podróżach, lifestyle’u i przemyślaniach, ale przede wszystkim będzie miejscem, dla przejrzystej bazy ww projektów  

To jak? Zostaniecie z nami ? Będzie fajnie i ciekawie, ale przede wszystkim mamy nadzieję zrewolucjonizować Psią Kulturę w Polsce! I to w Waszym towarzystwie! 
Po codzienną dawkę naszych kulis zapraszamy na Instagrama i Facebooka .
Święta, święta, ale co na prezent dla Twojego psa i Ciebie? 

Adres:

Kraków, Poland

Telefon:

+48662453616

Email:

angela@odchamiajsiezpsem.com

 

 

Zostaw nam miłą wiadomość. Łapa!