Urodzinowa zbiórka dla Bezdomniaków z Łącka i Starego Sącza!

Czas na wiosnę w serduchach tych, którzy mają w sobie najwięcej miłości! Drodzy Państwo – zaczynamy!

Z okazji mojej dorosłości matka postanowiła zorganizować zbiórkę na dwa schroniska – Schronisko dla zwierząt w Starym Sączu, oraz Psiaki z azylu w Łącku. Cel jest szczytny, dlatego też liczymy na Waszą pomoc. Bez Was nie damy rady!
Do akcji przyłączyły się dwie super ciotki – Ola i Angela wraz ze swoimi Gwiazdami Internetów Boro Springer Spaniel i Jessie_Wagabunda. Tak narodził się nowy projekt KRAKOWSKI GANG – zajrzyjcie koniecznie, bo właśnie u nas będą działy się same dobre rzeczy. Będziemy głośno szczekać, mówić i wspierać wszystkie pro-psie inicjatywy!

Bezdomne psiaki ucieszą się z każdego prezentu i każda pomoc jest na wagę złota, dlatego cała akcja będzie odbywać się na wielu płaszczyznach. Żaden pomysł nie jest zły, jeśli może przynieść korzyść dla naszych przyjaciół! Jesteśmy otwarci na wszystkie formy pomocy z Waszej strony. Ciągle trwają rozmowy z praktycznie wszystkimi firmami z psiej branży, pojawiają się pierwsze wyrazy aprobaty, a co za tym idzie – chęć przyłączenia się do projektu. Każda przekazana do nas przesyłka trafi do najbardziej potrzebujących. Tam, w schronisku mnóstwo rozmerdanych ogonków tylko czeka…

Dla tych, których jest najwięcej – czyli Was, została przygotowana możliwość wzięcia udziału w zbiórce finansowej. Liczy się każda złotówka, pamiętajcie! Za zebrane pieniądze będziemy mogli sfinansować bieżące potrzeby podopiecznych wybranych schronisk, zakupić niezbędne rzeczy. Wybraliśmy zrzutka.pl, ponieważ dzięki nim 100% zebranych pieniędzy będzie mogło trafić do piesków, które jeszcze nie mają swoich domów i kochających ludzi finansujących ich potrzeby.

https://zrzutka.pl/z/scoobythelittleprince

Macie inny pomysł na pomoc? – jesteśmy otwarci na każdą propozycję! Jeśli zamiast gotówki, chcecie podarować worek karmy – nie ma problemu! Podamy Wam adres do przesyłki, lub odbierzemy je od Was pod warunkiem, że będzie to możliwe w Krakowie, Sączu, bądź Łącku.

Zbiórka będzie trwała pełne 5 tygodni! Przez ten czas na bieżąco będziemy Was informować o przebiegu akcji na fanpage Krakowskiego Gangu. Po upływie tego czasu wszystko, co zbierzemy zostanie przekazane Bezdomniakom! Bądźcie z nami od początku do końca!

Share: