FITAGAIN

5 maja 2018

Fitagain przy ulicy Szczepańskiej 7 w Krakowie, to jedno z naszych pierwszych odkrytych psich spotów 🙂 Jest to jedna z najbardziej psiolubnych kawiarnio restauracji w naszym mieście!

Właściciele razem z obsługą godnie zadbają o Ciebie i Twojego psa, który zawsze może liczyć na świeżą michę wody i mnóstwo komplementów.

Pewnie chcecie wiedzieć, co tam serwują. Już mówię! Całe menu opiera się na jedzeniu typu light , wytwarzanym na miejscu z lokalnych składników. Dla FIT bzików, od niedawna wprowadzona została tabela kalorii przy każdej z pozycji! Nie jadłam jeszcze wszystkiego, ale dania przeze ( i czasami Jessie ) wypróbowane były niczego sobie 🙂 Nie mogę zapomnieć o pysznej kawie, która ma lekko kwiatowe nuty – jedna z lepszych w okolicy! Fitagain nie zapomniało również o słodyczo-holikach . Już  po wejściu do lokalu, w oczy rzuca się wielka witryna z ciastami. Każde jednopyszne, ale moim faworytem jest marchewkowe! Nawet to z Ikei się nie umywa 😀

Jesteśmy tam tak często, że niektórzy kelnerzy już wiedzą jak się nazywa Jessie – uwierzcie mi, ale to jest mega miłe i zawsze do takiego miejsca, po prostu chce się wracać, bo Twój pies jest wyjątkowo traktowany 🙂 Psiaki mogą siadać na fotelach i kanapach, ale pamiętajmy, że wszystko jest w granicach rozsądku. Jeżeli pozwolicie piesowi na miejsce przy stole, nie zapomnijcie podłożyć kocyka albo psiej matki.

Skusiłyśmy Was? Mamy nadzieję, że tak! ZAPRASZAMY!

A oto nasz skrócony rating po licznych wizytach w tym miejscu 🙂

Odchamiaj się z psem, z psem do muzuem

Total: