MUZEUM NEONÓW

27 kwietnia 2018
Muzeum Neonów, znajdujące się w Sofo Factory, budynku nr 55, przy Mińskiej 25 w Warszawie, to zdecydowanie jedno z najlepszych muzeów jakie dotąd miałam przyjemność odwiedzić i pierwsze jakie odwiedziłam z Jessie wspólnie! Zakładam, że co drugi Warszawski Pies tam był, dlatego Jessie miała tyle wąchania ?

muzeum neonów

Jest to w zasadzie miejsce kultowe dla każdego psiarza, który nie rozstaje się ze swoim psem. Co więcej, ta prywatna perełka gromadzi regularnie same najlepsze polskie neony. Podwójnie kultowe, nie ma co! Brawa dla Pani Ilony Karwińskiej i Davida Hilla! Btw. jeśli macie cynk o neonie, który szuka dobrego domu, dzwońcie do nich – 665-711-635 

Przestrzeń nie jest wielka, ale jeżeli chce się wczytać we wszystkie wzmianki o historii każdego z neonów, to wizyta na conajmniej godzinę murowana! Od samego wejścia czuje się bardzo przyjemny klimat, od razu wprowadzający Cię do czasów Twojego dzieciństwa- czasy sklepów Społem, łódzka Magda – te sprawy. Kto uwielbia neony jak ja, wie o czym mówię! No i słuchajcie, ten szum wydawany przez te wszystkie podłączone do prądu instalacje jest niepodważalnie niesamowity (nie chcę wiedzieć ile muzeum buli za prąd, ale musi mieć dobrą taryfę ?) Jarałam się na maksa!

Jessie dzielnie mi towarzyszyła w moich ekscytacjach nad każdym z neonów i była jak zwykle arcy grzeczna, pomimo zmęczenia listopadową chandrą jesiennej Warszawy ❤ Personel muzeum przyjął nas bardzo ciepło, a sunia nie mogła narzekać na brak adoratorów. Wizyta przebiegła nam bardzo pomyślnie i wydaje mi się, że jeszcze tam wrócimy! Chociażby porobić lepszej jakości pamiątkowe zdjęcia.

PRZYDATNE INFORMACJE:

Bilety:

  • normalny: 12 PLN
  • ulgowy: 10 PLN

Godziny otwarcia:

Pon – Pt ( we wtorek zamknięte ): 12.00 – 17.00

Sob: 12.00 – 18.00

Ndz: 11.00 – 17.00

 

LUBISZ ODWIEDZAĆ NIETUZINKOWE MIEJSCA ZE SWOIM PIESEŁEM? KONIECZNIE WYBIERZ SIĘ DO MUZUEM NEONÓW JESZCZE DZIŚ!

 

 

 

ZOO W PRADZE Previous post ZOO W PRADZE
Total: