Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

6 stycznia 2019

Większość z Was już pewnie dawno temu napisała podsumowanie 2018 i plany na 2019, więc teraz pora i na nas!
Jesteście ciekawi, co dobrego spotkało nas w 2018 roku? A co za niecne plany szykujemy na rok obecny?
Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019 już gotowe. Czytajcie poniżej…

 

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

 

No to zaczynamy wyjątkowo od planów na na nasz Influencerski rok 2019 ?

 

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

 

? Nasz banger tego roku! Już pod koniec lutego planujemy naszego pierwszego w życiu Eurotripa ?

Razem z Jessie odwiedzę aż 7 państw: w tym od dawna upragnione UK, Niemcy, Belgię, Holandię, Francję, Hiszpanię, Portugalię. Zarazem mega się ekscytuję, ale też i stresuję tym, czy na wszystko pójdzie zgodnie z planem i przepuszczą nas na każdej z granic, zwłaszcza brytyjskiej, francuskiej i hiszpańskiej ? Nasza podróż będzie trwała aż 3 tygodnie i będziemy się poruszały głównie pociągami. Rozmyślałam nad samolotami, ale Jessie razem z transporterem waży więcej niż 8kg i nie miałoby sensu dodawać jej dodatkowego stresu i przewozić w lukach bagażowych.  Kiedyś napiszę dla Was oddzielny artykuł o liniach lotniczych, z którymi polecicie z psem lub kotem ?

? VLOG

Z okazji eurotripa, chcę założyć vloga, aby móc Wam relacjonować wszystko na bieżąco.
Czy będą to InstaStories czy filmiki na YouTube? O projekcie trochę więcej w trakcie samej podróży.

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

? Odwiedzimy znowu Pragę, a na wakacje zastanawiam się nad Skandynawią ?

 

? Regularność w postach i utrzymywaniu naszych Social Media.

Wymaga to u mnie mocnej poprawy i zorganizowania się czasowo lepiej i lepiej, aby móc dzielić się z Wami, wszystkim co ważne! Do rocznicy naszego bloga, W KOŃCU uzupełnię relacje z pobytu w psioprzyjaznych miejscówkach, w których miałam przyjemność być razem z Jess. Przy okazji, na pewno dodamy parę kolejnych miejsc, w szczególności po naszym eurotripie ? This time, I promise!

? Zorganizujemy dla Was event dla psich influencerów ?

Szykujcie się na wiosnę pełną przygód. Już za chwilę rozpocznę pracę nad organizacją eventu dla Dog Influencerów, gdzie poza szansą na poznanie świetnych psów i ludzi, będziecie mieli okazję się trochę podszkolić. Więcej informacji wkrótce!

? Praca nad Jessie i z Jessie.

Z racji, że od zeszłych wakacji mogę spędzać czas z Jessie, tylko poza moją pracą, skupię się bardziej na jej rozwoju. Więcej sztuczek, więcej zabawy i ciekawych wycieczek po pięknych okolicach Krakowa? Zdecydowanie! Aczkolwiek, czasami mam wrażenie, że lepiej jej ze mną, po prostu na kanapie ? Powalczymy też z jej lękiem separacyjnym i zazdrością jaką okazuje, kiedy ktoś czegoś ode mnie chce.

? Z wielką chęcią znowu odwiedzę z Jessie festiwal SeeBloggers 2019.

Tym razem warsztaty wykorzystam jeszcze bardziej i zacznę się dzielić z Wami swoją nabytą wiedzą. SEO, boostowanie zasięgów? Niechże to nie będzie tajemnicą i w psim świecie. Moją największą inspiracją i instamasterką dla kanałów niepoświęconych zwierzakom, jest Joanna Banaszewska – koniecznie zajrzyjcie na jej bloga.

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

? Nowa strona

Już wkrótce otwieram swoją kolejną stronę poświęconą tylko fotografii, gdzie będziecie mieli możliwość bookowania sesji ze mną ? Do odważnych świat należy, prawda? Dlatego, postanowiłam zacząć się rozwijać w fotografii, głównie psiej ? Na razie jestem (jeszcze po cichutku) na Facebooku i Instagramie.
Już nie mogę się doczekać inspiracji podczas eurotripu ?

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

? Bilingual

W dłuższej perspektywie chciałabym zacząć pisać dwujęzycznie, co myślicie? Na razie testuję publiczność anglojęzyczną na Instagramie i czekam na wyniki. Trzymajcie kciuki!

? Rozwój Social Media.

Tu na pewno w najbliższych miesiącach zauważycie przyrost naszej publiczności. Od początku roku staram się regularnie pracować nad tym, aby było lepiej. Jeszcze trochę kulejemy z jednolitym contentem, ale ja już chyba taka jestem – albo wszystko, albo nic ?

? Kontynuacja odchamiania się z psem w Polsce.

Powiększenie bazy muzeów, galerii sztuki, kin i innych miejsc poświęconych kulturze, gdzie odchamisz się z psem. Od początku założenia bloga, miałam nadzieję zrewolucjonizować psią kulturę w Polsce. Mam nadzieję, że przechadzając się z Jessie po tego typu miejscach i pokazując, że pies potrafi być bardziej grzeczny od niejednego człowieka, naprawdę uda się to nam zrobić. Niektórzy z Was myślą sobie ”po co?”. Mnie osobiście zależy na tym, aby móc ją zabierać gdzie się da, z tego względu, że ma lęk separacyjny i każda rozłąka, to dla niej ogromny stres. No i też po prostu dlatego, że uwielbiam ją mieć zawsze przy sobie! Niejeden z Was, na pewno czuje to samo, więc dlaczego by nie skorzystać z okazji i nie poodchamiać się razem ze swoją psią połówką ?

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

Co myślicie o naszych planach na 2019? ? Nie jest ich za wiele, ale będą wymagały ode mnie i Jessie ogromu pracy i mam nadzieję, że się nie poddamy, a za rok, o tej samej porze roku, odhaczę każdy z punktów.

Było o planowaniu, to teraz po krótce podsumuję dla Was rok 2018. Rok 2018 to czas pełen wzlotów i upadków. Poza pozostaniem psią mamą i tatą ( w jednej osobie ) na pełen etat i utraceniem szansy na zabieranie Jess do pracy, to jednak gdyby nie zeszły rok, nie byłoby nas tutaj z Wami, na blogu. Z całego galimatiasu, wybrałam dla Was, to co najlepszego się w nim przydarzyło!

 

No to lecimy, po kolei:

? Nawiązałyśmy świetne psioprzyjaźnie z Dog’s Profit, Karmel the rescue dog, Scooby The Little Prince, Boro Springer. To właśnie z nimi tworzymy Krakowski Gang, który mamy nadzieję, że w miarę naszego czasu zdziała coś dobrego na polskiej scenie☺️
Miałyśmy też szansę poznać paru Dog Influencerów, których dobrze znacie z Instagramu – m.in. Agent Cheddar, Kundellove, Pies w Ciapki, Kundelek Sati, Border without borders. Pod każdą z nazw, kryje się cudowny człowiek, który ze swoimi psiakami tworzy dream team, nie do zdarcia. Uwielbiamy nasze Social Media, właśnie za takie okazje, dzięki którym się wie, że znalazło się w odpowiednim miejscu i czasie, obok wspaniałych ludzi! Kto jak, kto, ale psie madki potrafią się naprawdę wspierać!

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

 

? Dog’s Profit w marcu zeszłego roku mianowało nas swoimi ambasadorkami ? Jesteśmy wdzięczne, a zarazem dumne, że możemy reprezentować jednego z najlepszych polskich projektantów i twórców psich dodatków w Polsce! Konrad i Ania, to cudowni ludzie, z którymi naprawdę dobrze mi się współpracuje, a ich Queen B, to z kolei najlepsza psiapsióła Jessie. Jeśli można łączyć pracę z przyjaźnią, to tylko z nimi!

? Dokładnie 1.04.2018 o 19:00 otworzyłyśmy wrota do naszego bloga i oficjalnie zaczęłam szerzyć wieści że  z psem da się praktycznie wszędzie spędzić czas razem. Nie tylko w pracy, nie tylko w kawiarniach, ale i w muzeach!

Podsumowanie 2018 vs Plany na 2019

? Był to rok, wyjątkowo kruchy jeżeli chodzi o podróże, zwłaszcza drugie półrocze. Ale! Odwiedziłyśmy Lednice – piękną krainę zamkową w Czechach – Jak co roku byłyśmy w polskim 3city. Kilka razy udało nam się odwiedzić miasto hipsterów – rodzinną Łódź. Udało nam się również wpaść na weekend pełen wrażeń do Warszawy i Wrocławia. Odwiedziny były obfite w spotkania i zwiedzanie! Lubimy takie wyjazdy i mamy nadzieję, że 2019 przyniesie nam ich więcej!

? Miałyśmy niepowtarzalną szansę na udział na festiwalu SeeBloggers  w Łodzi i poznania Influencerów z całej Polski. Dla osób, prowadzących kanały o zwierzakach nie było dedykowanego dosłownie nic i cudem nam się udało tam z Jessie wbić. Potrzebna nam była specjalna zgoda od EC1? Jednak dla chcącego, nic trudnego i znalazłam coś dla siebie. Najbardziej ucieszyły mnie warsztaty o znaczeniu SEO i Dekalogu Influencera. Miałam też możliwość pobawienia się bezlusterkowcem na czas trwania festiwalu. Fajne to i małe, ale wolę lustrzanki ?

? W wakacje podjęłam decyzję aby zmienić miejsce pracy i tak o to, niestety, ale Jessie już ze mną nie pracuje. Największy smutek i bolączka z zeszłego roku, ale młoda jest dzielna i w miarę dobrze znosi zostawanie samej w domu. Wygląda na to, że podczas mojej obecności głównie śpi. ?‍♀️ Wielką nagrodą, za zmianę miejsca pracy, są dla Jessie świetni korpo-wujkowie i korpo-ciotki! Rozpieszaczają ją, co nie miara! Niby mówią, że korpo to ZUO, ale Jessie chyba tego nie potwierdzi, przez ogrom pieszczochów i prezentów jaką otrzymuje od swoich nowych ludzi, kiedy odwiedzają nas po pracy ?.

Dokładnie tak wyglądał nasz rok 2018 w wielkim skrócie.
Jak to było u Was i co planujecie na rok bieżący? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

 

 

Total: